Bárta Josef (Praha 1864 - 1919 Praha)
Ležící dívčí akt, signováno a datováno vpravo dole Jos. Bárta 1899, tuš/papír, 22,5 x 42,5 cm (výřez pasparty, pasparta, sklo, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |